Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 11 0.5
ΗΛΕΙΑ 64037
Μακρια και αγαπημένοι
Θα σας πω να γελάσετε τώρα. Παιδιά είμαι με το πόδι κουτσό και ήρθα στην Αμαλιάδα εδώ στο κάμπινγκ Κουρούτα για να δω την κοπέλα μου που είναι από εδώ και μείναμε και οι 2 στο κάμπινγκ. Παιδιά αυτή η κυρία εκεί στο κάμπινγκ που ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που την λέω και κυρία απλά είμαι ευγενικός δεν είναι στα καλά της μας έκανε ολόκληρη σκηνή γιατί πήγαμε καθίσαμε σε κάτι ξαπλώστρες που και καλά απαγορευόταν ηρθε μας μίλησε με έναν τρόπο λες και κάναμε το μεγαλύτερο έγκλημα και το αστείο είναι ότι είχα το πόδι μου είμαι τραυματίας για αυτό καθίσαμε στις ξαπλώστρες. Μου έβρισε την οικογένεια αλλά και εμένα τον ίδιο επειδή της είπα σας παρακαλώ να κατεβάσετε τον τόνο της φωνής σας και να με σαβαστειτε και μου είπε και να μην ξαναέρθω ενώ της είχαμε αφήσει πόσα λεφτά και στην καφετέρια και στην ταβέρνα και στο κάμπινγκ. Έμεινα άφωνος δεν το περίμενα να μου φερθούν έτσι ενώ έχουμε δώσει πόσα χρήματα και όλα αυτά για μια ξαπλώστρα. Κάποιοι άνθρωποι δεν έχουν καθόλου τσίπα. Θα σας πρότεινα να μην πατήσετε ούτε απέξω τον πόδι σας έχει και άλλα κάμπινγκ εκεί κοντά που μπορείτε να πάτε.
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5863

Yesterday 3772

Week 5863

Month 87221

All 13693898

Αυτή τη στιγμή online 358 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5862

Yesterday 3772

Week 5862

Month 87220

All 13693897

Αυτή τη στιγμή online 358 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions